Ekoloji Takvimi ve Posteri 2023
Ekoloji Takvimi 2023 Yayında! Web Sitesi

Başka Bir Okul Mümkün Derneği’nden yeni yıl armağanı: Ekoloji Takvimi ve Posteri 2023

Başka Bir Okul Mümkün Derneği’nin eğitim modelinde dört temel eksenden biri olan Ekolojik Duruş’a hayatımızda daha çok yer verebilmek ve doğanın döngülerini gözlemleyebilmek için beş yıldır hazırladığımız Ekoloji Takvimi güncellenmiş içeriğiyle yayında!

Ekoloji Takvimi’nden yararlanarak  sınıflarınızda, iş yerinizde, evlerinizde geleneksel halk takviminden derlediğimiz doğa olayları ile dünya ve yaşamla ilgili belirli günler ve haftaları gün gün takip edebilirsiniz. Böylece ekolojik yaklaşımı eğitim süreçlerinize, yaşamınıza kendi doğallığında dahil edebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan Ekoloji Takvimi Posteri’ni A1 boyutunda bastırarak duvarınıza asabilir, hazırlanan rehberde görmüş olduğunuz günlük hava olaylarını, belirli günler ve haftaları kendi doğa gözlemlerinizle birlikte yıl boyu takip ederek doldurabilirsiniz.

Ekoloji Takvimi Posteri’ni indirmek için tıklayın.

Ekoloji Takvimi Rehberi’ni indirmek için tıklayın.

BBOM Yayınları’ndan çıkan, Ekoloji Takvimi’ni her yıl takip edebileceğiniz şekilde hazırlanan,  çesitli atölyelerin, kaynak yayınların ve mevsimsel beslenme önerilerinin yer aldığı Ekoloji Takvimi El Kitabı ile bilgi edinmek için ise buraya tıklayabilirsiniz

Facebook
Twitter